Projekt, wdrożenie, konserwacja

 

Poczucie bezpieczeństwa, wiedza i świadomość, że „panujemy nad sytuacją” sprawiają, że człowiek czuje się pewnie, odsuwa od siebie niepotrzebne stresy i w komfortowych warunkach może spędzać czas. Gdy powyższe dotyczy miejsca naszego zamieszkania, w którym spędzamy dużą część naszego życia, a wraz z nami nasze rodziny – organizacja tego obszaru nabiera priorytetu w działaniach.

Pragniemy zaoferować Państwu system monitoringu obejmujący teren wspólnoty mieszkaniowej / budynku i/lub innego wskazanego obszaru.

Zapewniamy:
– dobór optymalnego sprzętu pod kątem wymagań klienta
– montaż, uruchomienie
– rejestrację obrazu z kamer oraz zdalną archiwizację
– zdalny podgląd (poprzez przeglądarkę internetową) obrazu z kamer
– konserwację systemu

Dotąd zrealizowaliśmy wiele inwestycji związanych z przekazem sygnałów radiowo-telewizyjnych i telekomunikacyjnych z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym telewizji przemysłowej, dla różnych podmiotów i obiektów (telewizji kablowych, wspólnot mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, urzędów).
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółową ofertą i nawiązaniem współpracy prosimy o bezpośredni kontakt z nami lub poprzez swojego Administratora. W dogodnym dla obu stron terminie spotkamy się w celu omówienia szczegółów oferty i współpracy.