Monitoring

 

Firma Nextoo od kilku lat zajmuje się usługami w zakresie budowy przewodowych i bezprzewodowych instalacji telewizji przemysłowej mającej na celu podniesienie bezpieczeństwa w obszarach monitorowanych oraz rejestracji zdarzeń dla działań odpowiednich służb.

Podejście do portu

Monitoring podejścia do portu

W zależności od wymagań oraz oczekiwań klienta stosujemy optymalne wysokiej jakości urządzenia cyfrowe renomowanych producentów, takich jak: Hundai, Dahua, Grunding.

Zastosowanie cyfrowych kamer HD ze znakomitymi obiektywami umożliwia np. identyfikację twarzy, odczyt numerów rejestracyjnych samochodów, nominałów banknotów, itp.

Do rejestratorów używamy specjalnych dysków HDD o przedłużonej żywotności, przeznaczonych do ciągłej pracy. W zależności od ilości kamer i pojemności dysków możemy rejestrować nawet bardzo długie okresy czasu.

Rejestratory telewizji dozorowej w połączeniu z dostępem do sieci internet umożliwiają operatorowi/ administratorowi zdalny podgląd i rejestrację przez wykorzystanie smartfonów, tabletów i komputerów.

Firma NEXTOO wykonała instalacje w takich obiektach jak szkoły, przedszkola, porty morskie, budynki biurowe i urzędowe, budynki mieszkalne, hotele. Wszystkie nasze instalacje objęte są serwisem gwarancyjnym. Oferujemy ponadto stałą konserwację i serwis pogwarancyjny określony odrębną umową (SLA).

 

Referencje:

MIR, GEDBUD, KRUS, Szkoła i Przedszkole, VENUS